Imprezy plenerowe i pikniki rodzinne

Imprezy pod chmurką to jedne z najbardziej wyczekiwanych eventów. Gdy tylko słońce wzejdzie wysoko i temperatura będzie odpowiednia, Agencja eventowa Powerkon zakasa rękawy i wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów. Zorganizujemy wyjątkowy i niezapomniany event w plenerze. Impreza firmowa, w której mogą uczestniczyć również dzieci daje wszystkim dużo radości.

Piknik rodzinny to wydarzenie, o które trzeba bardzo dobrze zadbać, szczególnie gdy jest on organizowany dla dzieci. Nie można w takim razie zapomnieć o atrakcjach dla nich. Malowanie twarzy, gry i konkursy z nagrodami, dmuchane zamki i zjeżdżalnie, animatorzy to jedne z nich, o które nasza agencja eventowa zadba. Dla dorosłych oczywiście też coś się znajdzie, pyszny catering, miejsce chillout’u, wspólne gry, czy pokazy na scenie. Podczas takiego eventu muszą też być zabawy, które połączą oba światy zarówno rodziców jak i ich pociech, ponieważ głównym celem jest ich integracja. Trzeba pamiętać również o bezpieczeństwie uczestników.

Z racji, że impreza firmowa w plenerze zależy głównie od pogody, trzeba pamiętać o namiotach i parasolach, w razie gdyby matka natura nie była nam przychylna w dzień wydarzenia. Do wszystkiego podchodzimy z niebywałą kreatywnością i starannością. Nasza wrocławska agencja eventowa daje 100 % gwarancje powodzenia eventu. Zaletą organizowania eventu w plenerze jest również promowanie aktywności na świeżym powietrzu, co się łączy z prowadzeniem zdrowego trybu życia.

Kontakt

Masz jakieś pytania?

DANE KONTAKTOWE

POWERKON Konrad Olczak
ul. Skarbowców 82A/4E
53-025 Wrocław
e-mail: biuro@powerkon.pl

TELEFON

NAPISZ DO NAS!